​Нерубайська сільська рада

Категорії: Сільська рада

вул. Зелена Брама, 49, село Нерубайка

тел.: +38 05255-33531

Робочі години:

пн-пт 8:00-17:00

Нерубайська сільська рада має у підпорядкуванні село Станіславівка, адміністративний центр - село Нерубайка, населення: 1251 осіб. Голова/староста: Трушев Михайло Вікторович. У громаді діє сільська бібліотека, історія якої розпочалась ще у 50-х роках минулого століття, коли у селі було два колгоспи - «імені Леніна» та «імені Орджонікідзе». Тоді у приміщеннях, де проводились збори та інші заходи, були шафи з книгами, де зберігались по 40-50 примірників. Такими були перші сільські «бібліотеки».

Більше про історію села знає
Нерубайський сільський музей, який був заснований ще в 1967 році і наразі має п'ять кімнат та пишається експозицією, що висвітлює українську традиційну матеріальну культуру. Музей має етнографічне спрямування, адже автори і авторки, які наповнювали колекцію, намагалися відтворити основні риси української культури через показ побуту жителів села Нерубайка кінця ХІХ - початку ХХ ст.

Діє у селі, як і багато де по Кіровоградщині, храм - це
Свято-Покровська церква, будівля якої є пам’яткою архітектури місцевого значення. За інформацією сайту Українська Вікіпедія, ось такі відомі особистості народилися у селі


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: