Редакція Інтернет-ЗМІ “Підвисоке-Інфо”

Інтернет-видання “Підвисоке-Інфо” створено командою журналістів та активістів за ініціативи громадської організації “Прес-клуб реформ” задля розвитку інформаційного простору Підвисоцької об’єднаної-територіальної громади, що на Кіровоградщині.

Якщо ви - незалежний блогер чи блогерка і хочете написати для нас статтю, інтерв’ю чи репортаж, будь ласка, направляйте листа на адресу: redakciyasaitu@gmail.com або пишіть повідомлення на Фейсбук-сторінку - ось посилання Також ви можете підписатися на наш YouTube канал

У своїй роботі Інтернет-ЗМІ “Підвисоке-Інфо” керується наступними засадами редакційної політики:

Коментарі: На сайті можна коментувати новини та інформацію у розділі “Громада”, пройшовши верифікацію через свій профіль у Фейсбуці. Це зроблено для зниження кількості фейкових коментарів.

Інтернет-опитування: На сайті проводяться опитування, в яких можуть брати участь всі бажаючі, пройшовши верифікацію через свій профіль у Фейсбуці. Підсумки такого голосування не є опитуванням громадської думки, не можуть вважатися репрезентативним та не обов’язково представляє громадську думку в цілому.

Мова ворожнечі: Ми не поширюємо негативні стереотипи та забобони, не підтримуємо дискримінацію та приниження за будь-якими ознаками. Ми не транслюємо некоректні висловлювання на адресу етнічних, конфесійних чи інших груп чи спільнот, або окремих осіб як представників або представниць цих спільнот.

Достовірність: Ми піддаємо інформацію перехресній перевірці, правильно викладаємо факти та уважно розглядаємо суть того, що повідомляється. Ми збираємо інформацію “з перших рук” і віддаємо перевагу публікації на цьому сайті новин у першу чергу про події в Підвисоцькій об’єднаної-територіальної громад - від очевидців або тих, хто має безпосередні відомості про такі події. Ми вказуємо авторство фото, текстів та відео матеріалів, опублікованих у соціальних мережах та на інших сайтах і розміщених на нашому сайті.

Виправлення помилок: Якщо ми припустилися серйозної помилки, то чітко, відверто і швидко це визнаємо.

Неупередженість: Статті та інші матеріали на сайті створюються на засадах неупередженості, відкритості й відвертості! Ми чесні та справедливі із постачальниками або джерелами інформації і ставимося до них з повагою. Ми проводимо інтерв’ю ввічливо, дотримуючись гарних манер. Вони будуть прискіпливими, гострими, скептичними, інформованими щодо суті справи, але не будуть упередженими, неввічливими чи емоційно прихильними до однієї зі сторін суперечки.

Анонімність: Трапляються випадки, коли розкриття імені героя чи героїні статті може бути недоцільним або недоречним, скажімо з міркувань безпеки, чи з правових міркувань.

Рекламні згадки про товари/послуги: Будь-яка згадка у статтях про товари й послуги, що надаються комерційною компанією, має бути виправданою з редакційного погляду і не мати рекламного характеру. Не допускається жодна невиправдана згадка про товари й послуги з торговельною маркою. Натомість всі рекламні матеріали спеціально позначені і розміщені згідно з законодавством.

Вдячні сайту 5.ua, на текст редакційної політики якого ми орієнтувалися.