Тернівський фельдшерсько- акушерський пункт

Категорії: Лікарні, Поліція, МНС

село Тернівка, вул. Чкалова 36

Історія Тернівського фельдшерсько-акушерського пункту давня і непроста. Колись у радянські часи колгосп навіть почав будувати у селі поліклініку. Проте так і не закінчив. Деякий час будівля стояла занедбаною, а з часом з неї зробили школу. А біля школи зробили ФАП.

У закладі була велика текучка кадрів, як і багато де по селам України. Працювала одна жінка, але не затрималася. Потім за допомогою районної влади керівництво села залучило до Тернівки відразу кількох молодих спеціалістів. Працювали одна за одною дві дівчини, але вони були не місцеві і з часом переїхали в інші населені пункти. А нинішня завідувачка, Антоніна Миколаївна,
за спеціальністю акушер, дуже шанована у селі людина. На той час жінка вже була на пенсії. І як багатодітна мама, і за віком. Але у керівництва села виникла ідея запросити її знов на роботу. І вона, на щастя, погодилася.

Антоніна Миколаївна дуже відповідальна спеціалістка, добросовісна. Вона не тільки очолює пункт першої невідкладної медичної допомоги у селі Тернівка - зараз її ще «догрузили» аптекою. У селі колись була інша аптека, яку закрили, бо не було коштів на дорогу ліцензію. А існуючу зараз аптеку присусідили до ФАПу.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: