Покотилівська загальноосвітня школа

Категорії: Школи

вул. Будьонного, 6, с. Покотилове

Покотилівська загальноосвітня школа була побудована в 1928 році. На будівництві Школи працювали жителі села. Колись навчання в Школі проводилося двома мовами - єврейською та українською відносно національності учнів. Та й саме містечко мало чималеньку єврейську громаду.

В період Великої Вітчизняної війни під час окупації в приміщенні школи стояв німецький штаб. Після війни школа була реконструйована. У 1956 році був перший післявоєнний випуск десятикласників. Поступово навчання в школі ввійшло у своє русло.

У 2004 році Покотилівська школа була повністю реконструйована, завдяки колишньому учневі - Миколі Андрійовичу Янковському, Герою України, голові правління ВАТ "Концерн Стирол", тоді - народному депутату Верховної Ради України.

Зараз діти навчаються у типовому приміщенні розрахованому на 150 місць. В школі функціонують 10 класних кімнат і кабінет інформатики. Кабінет інформатики має 8 комп’ютерів та інтерактивну дошку. Школа займає територію близько 3 га. Тут розміщенні навчально-дослідні ділянки площею 0,16 га. Школа має досвід організації праці на пришкільній навчально-дослідній ділянці. Ця робота закріплює та поглиблює знання учнів з навчальних предметів: біології, трудового навчання. Директорка - Настенко Марія Михайлівна.

Сайт закладу


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: