Підвисоцький заклад дошкільної освіти "Пролісок"

Категорії: Садочки

вул. Центральна 2, село Підвисоке, Новоархангельський район, ​Кіровоградська область

тел.: +(38)0968206327

Підвисоцький заклад дошкільної освіти "Пролісок" очолює Інна Ігорівна Олійник. У садку є старша група "Бджілка", молодша група "Сонечко", досвідчений педагогічний колектив, котрий постійно поповнює методичну скарбничку.


Підвисоцький дошкільний навчальний заклад у такому зручному і гарному форматі, як зараз, працює з осені 2013-го року. Його приміщення було реконструйовано ПСП «Підвисоцьке» (засновник - Федір Іванович Згривець) і передано в користування сільській громаді, пише сайт Кіровоград24. Вартість виконаних робіт, за кошторисною документацією, становить понад три з половиною мільйони гривень, повідомляв сайт обласної адміністрації. Місцева громада теж не стояла осторонь - із місцевого бюджету було виділено на придбання основних та малоцінних предметів 224,5 тис. грн.

Зараз садочок перебуває
на балансі сільської ради. В ньому 45 дітей. Цього літа (2020 рік) він тільки у середині серпня відкрився - після карантину. Територія садочку дуже гарна, зелена, якісно огорожжена від дороги. Другий поверх садочку наразі пустує.

Сайт садочку: http://pidvysoke-dnz.kr.sch.in.ua


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: