Чарівні новорічні декорації
30.12.21 10:00
![](https://d.pidvysoke.info/data/news/009838/images/main/in-text-268620107_1128085131261485_84749329474557237_n.jpg)
Святого Миколая у цьому році гуртківці Підвисоцького БДЮТ чекали з нетерпінням. Усю декорацію до свята приготували власноруч, розповідає Валентина Петренко.
Ялиночку і зірочки, олені і сніжинки. А іграшки робили навіть найменші вихованці. Усі сподівались, що з приходом Миколая, настане весела зима .Тоді можна буде покататись на санчатах, пограти у сніжки! Так і сталося!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?