Дитсадок "Пролісок" дякує за подарунки
29.12.21 10:00
![](https://d.pidvysoke.info/data/news/009839/images/main/in-text-267718586_3030431863952750_618417058384965995_n.jpg)
Дитячий садочок "Пролісок" дякуємо спонсору - Василю Івановичу Пульвасу, - за подарунки діткам та постійну допомогу садочку. З нагоди новорічних свят заклад отримав приємні та яскраві дарунки.
Колектив і керівництво закладу бажає Василю Івановичу, щоб новорічні свята були гарними, а Святий Миколай не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?