​Доступ до правосуддя

12.07.21 13:02

Забезпечити рівні можливості для всіх українців у доступі до правової інформації та правосуддя – головна ціль системи безоплатної правової допомоги. Особливо це стосується людей, які потребують додаткової уваги. Це люди старшого віку, люди з інвалідністю, батьки дітей з інвалідністю, маломобільні люди та інші.

«Доступ до правосуддя є невід’ємною частиною сталого та всеосяжного розвитку держави. Забезпечити рівні можливості для всіх українців у доступі до правової інформації та правосуддя – один із пріоритетів Міністерства юстиції. Кожна людина повинна мати рівний доступ до правових послуг. І йдеться не лише про фізичну безбар’єрність, а й про наявність документів та правової інформації у доступних форматах», – зазначила заступниця Міністра юстиції Валерія Коломієць.

У ході першого засідання Ради безбар`єрності, яке відбулося під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участю першої леді Олени Зеленської, кожне міністерство презентувало свої ініціативи до Плану заходів з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на 2021-2022 роки. Зокрема, – й відповідний План заходів у сфері правосуддя.

Детальніше - на нашому сайті: https://bit.ly/2SCGfnD

Безоплатну правову допомогу можна отримати звернувшись до Новоархангельського бюро правової допомоги за адресою: смт. Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 28, або за телефонами: (05255) 50085, 067 2958026.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: