​Сьогодні – Всесвітній День Землі

22.04.21 16:00

Сьогодні, 22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

У Ятранській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка "Світ неповторний та чудесний". Книги, які зібрані на виставці показують красу та неповторність нашої Землі, висвітлюють екологічні проблеми, доводять багатство природничого та тваринного світу.

«Читачі можуть ознайомитися з 6-ма простими кроками назустріч планеті. Для любителів інтелектуальних ігр є кросворд "Лікарські рослини". Бережіть свою планету Земля, будьте її вірним другом!», - закликає завідувачка бібліотеки Наталія Поліщук.

Вона нагадує, що вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети.

Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для розв’язання екологічних проблем!Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: