Невже тільки діти можуть писати листи Святому Миколаю?
21.12.20 10:00
![](https://d.pidvysoke.info/data/news/009664/images/main/in-text-131590254_917456541991940_8403946234784838936_o.jpg)
Ятранська сільська бібліотека запросила дорослих користувачів взяти участь в святковій акції "Моя мрія Святому Миколаю". Книгозбірня запропонувала дорослим поринути в новорічну авантюру і написати свої мрії та бажання Миколі Чудотворцю. Всі бажаючі могли приєднатися до акції і насолодитися прекрасним світом дитинства!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?