​Дистанційний курс із підвищення медіа грамотності

09.11.20 14:10

Громадська організація Асоціація «Спільний простір» у партнерстві із Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України, а також ГО «Стоп корупції» пропонує вам пройти самостійний дистанційний курс із підвищення медіа грамотності.

Науковий консультант проєкту – професор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, доктор наук із соціальних комунікацій, інноваційний тренер Олександр Чекмишев.

До проєкту можуть долучатися всі, хто прагне підвищити свою медіа грамотність – журналісти, представники та представниці прес-служб, громадянські активісти, пересічні громадяни.

Курс безкоштовний.Все що Вам потрібно – зробити три кроки:

1) Зайти на сайт за посиланням http://media.prostir-monitor.org/

2) Натиснути на рубрику «Кропивницький. Матеріали тренінгу» і зареєструватися. Це потрібно щоб Ви могли отримати сертифікат про участь у дистанційному курсі: http://media.prostir-monitor.org/register

3) Потім заходите у рубрику «Матеріали тренінгу» і читаєте спочатку оригінали матеріалів зі стрічки новин (це новини нашої Кіровоградської обласної ради, і там, до речі, є посилання та можна подивитися новини на офіційному сайті); далі дивитесь варіанти комунікативної оптимізації (тобто переписані тексти), а також клікаєте на цифри у квадратних дужках (наприклад [2,5]) щоб почитати теоретичне пояснення виправлень.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: