Нерубайський Сільський Будинок Культури

Категорії: БК, Музеї, бібліотеки

вул.Шкільна, 8, село Нерубайка

Нерубайський Сільський Будинок Культури - центр культурного життя села. Очолюють його закохані в пісню, музику і танець люди Світлана Миколаївна Крощенко (директор) та Михай­ло Петрович Крощенко (художній керівник). Під їх ке­рівництвом діють вісім різноманітних гуртків: духово народної та естрадної музики, дорослий та дитячий танцювальні колективи, гурток художнього читання.

У розпоря­дженні хореографічних гуртків знаходиться добре обладнаний танцювальний зал - на фото ви можете бачити перший відкритий урок. Також тут вже 10 років працює клуб по інтересам, який називається "Танцювальна аеробіка".

Пишається заклад славетним колективом духової музики, який існує з далекого 2011-го року. Тоді хлопчики, які прийшли до колективу, були зовсім малими, деяким із них було навіть тяжко носити свій музичний інструмент. І з цього приводу серед мешканців села ходить чимало жартів. При нагоді розповімо!

Вже вісім років працює у Будинку культури
колектив художнього слова, є чудовий вокально-інструментальний ансамбль. У цьому році заклад брав участь у районному конкурсі розмовного жанру з композицією "А жінка в світ приходить для любові".

Біля Будинку культури багато квітів, які влітку приносять масу задоволення красою цвітіння всім, хто це бачить.

Під час виборів у Будинку культури працює виборча дільниця.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: